Schneider Electric drukschak.0,25 tot 4 bar - XMLB004A2C11
Artikelnummer: 21170801 | Fabrikantnummer: XMLB004A2C11 | EAN: 3389110713510
Het productnummer van de fabrikant is XMLB004A2C11. Het EAN nummer is 3389110713510. Het interne artikelnummer is 21170801.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 35 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Hoogte | 158 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Max. testdruk | 9 bar |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Max. bedrijfsdruk | 5000 hPa |
| Bezwijkdruk | 18 bar |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Druk-schakeldifferentie | 2.15 bar |
| Diepte | 77.5 mm |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Begininstelling | 250 - 4000 hPa |
| Eindinstelling | 50 - 3750 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.05 - 3.75 bar |
| Inschakeldruk | 0.25 - 4 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric connector din43650 4P haaks V
Artikelnummer: 20432054
Fabrikantnummer: XZCC43FCP40B
Schneider Electric afscherming lood verzegelbaar
Artikelnummer: 21297560
Fabrikantnummer: XMLZL001
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric