Schneider Electric drukschak.0,7 tot 10 bar - XMLB010A2S12
Artikelnummer: 20402636 | Fabrikantnummer: XMLB010A2S12 | EAN: 3389110755565
Het productnummer van de fabrikant is XMLB010A2S12. Het EAN nummer is 3389110755565. Het interne artikelnummer is 20402636.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 1 |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Beginwaarde meetbereik druk | 13000 Pa |
| Max. testdruk | 22.5 bar |
| Bezwijkdruk | 45 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 10000 hPa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 1000000 Pa |
| Druk-schakeldifferentie | 0.57 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Begininstelling | 700 - 10000 hPa |
| Eindinstelling | 0.7 - 10 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.13 - 10 bar |
| Inschakeldruk | 0.13 - 10 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric afscherming lood verzegelbaar
Artikelnummer: 21297560
Fabrikantnummer: XMLZL001
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric