Schneider Electric drukschakelaar - XMLBS35R2S11
Artikelnummer: 21297298 | Fabrikantnummer: XMLBS35R2S11 | EAN: 3389110471076
Het productnummer van de fabrikant is XMLBS35R2S11. Het EAN nummer is 3389110471076. Het interne artikelnummer is 21297298.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 110 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 162 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Max. bedrijfsdruk | 30000 hPa |
| Max. testdruk | 37.5 bar |
| Bezwijkdruk | 67.5 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Begininstelling | 42 - 330 hPa |
| Eindinstelling | 9 - 272 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.009 - 0.272 bar |
| Inschakeldruk | 0.042 - 0.33 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 0.192 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric afscherming lood verzegelbaar
Artikelnummer: 21297560
Fabrikantnummer: XMLZL001
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric