Schneider Electric transm.con D 250bar 4-20 - XMLG250D21
Artikelnummer: 21174990 | Fabrikantnummer: XMLG250D21 | EAN: 3389110974027
Het productnummer van de fabrikant is XMLG250D21. Het EAN nummer is 3389110974027. Het interne artikelnummer is 21174990.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
pressure sensors XM
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 250000 hPa |
| Diameter | 22.8 mm |
| Diepte | 48.5 mm |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Max. testdruk | 560 bar |
| Bezwijkdruk | 625 bar |
| Begininstelling | 0 - 250000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 250000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 250 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 250 bar |
| Hoogte | 58.1 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric