Schneider Electric pressure transm 1bar 4-20ma G1/4 din - XMLP001GC21F
Artikelnummer: 21220221 | Fabrikantnummer: XMLP001GC21F | EAN: 3389119625289
Het productnummer van de fabrikant is XMLP001GC21F. Het EAN nummer is 3389119625289. Het interne artikelnummer is 21220221.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Diepte | 55 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 3 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 1000 hPa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 100000 Pa |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Bezwijkdruk | 5 bar |
| Begininstelling | 0 - 1000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 1000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 1 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 1 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220221
Fabrikantnummer: XMLP001GC21F