Schneider Electric pressure transm 4bar 4-20ma G1/4 M12 - XMLP004GD21F
Artikelnummer: 21220177 | Fabrikantnummer: XMLP004GD21F | EAN: 3389119625517
Het productnummer van de fabrikant is XMLP004GD21F. Het EAN nummer is 3389119625517. Het interne artikelnummer is 21220177.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 12 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Max. bedrijfsdruk | 4000 hPa |
| Bezwijkdruk | 16 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 400000 Pa |
| Diepte | 32.3 mm |
| Begininstelling | 0 - 4000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 4000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 4 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 4 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220177
Fabrikantnummer: XMLP004GD21F