Schneider Electric pressure transm 6bar 4-20ma G1/4 din - XMLP006GC21F
Artikelnummer: 21220405 | Fabrikantnummer: XMLP006GC21F | EAN: 3389119625685
Het productnummer van de fabrikant is XMLP006GC21F. Het EAN nummer is 3389119625685. Het interne artikelnummer is 21220405.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Diepte | 55 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 6000 hPa |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Max. testdruk | 18 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 600000 Pa |
| Bezwijkdruk | 24 bar |
| Begininstelling | 0 - 6000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 6000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 6 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 6 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220405
Fabrikantnummer: XMLP006GC21F