Schneider Electric pressure TR 250mbar 4-20ma G1/4 din BP - XMLP250MC21FQ
Artikelnummer: 21220230 | Fabrikantnummer: XMLP250MC21FQ | EAN: 3389119625081
Het productnummer van de fabrikant is XMLP250MC21FQ. Het EAN nummer is 3389119625081. Het interne artikelnummer is 21220230.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Diepte | 55 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 3 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Bezwijkdruk | 5 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 250 hPa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 25000 Pa |
| Begininstelling | 0 - 250 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 250 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 0.25 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 0.25 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220230
Fabrikantnummer: XMLP250MC21FQ