Schneider Electric pressure transm 2,5bar 4-20ma G1/4 M12 - XMLP2D5GD21F
Artikelnummer: 21220188 | Fabrikantnummer: XMLP2D5GD21F | EAN: 3389119625395
Het productnummer van de fabrikant is XMLP2D5GD21F. Het EAN nummer is 3389119625395. Het interne artikelnummer is 21220188.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 2500 hPa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 250000 Pa |
| Max. testdruk | 7.5 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Bezwijkdruk | 10 bar |
| Begininstelling | 0 - 2500 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 2500 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 2.5 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 2.5 bar |
| Diepte | 32.3 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220188
Fabrikantnummer: XMLP2D5GD21F