Schneider Electric vacuum transm,-1bar 0-10V 7/16unf din - XMLPM00GC7BF
Artikelnummer: 21220196 | Fabrikantnummer: XMLPM00GC7BF | EAN: 3389119625012
Het productnummer van de fabrikant is XMLPM00GC7BF. Het EAN nummer is 3389119625012. Het interne artikelnummer is 21220196.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Diepte | 58 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 3 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Bezwijkdruk | 5 bar |
| Inschakeldruk | -1 - -1 bar |
| Eindinstelling | -1000 - -1000 hPa |
| Begininstelling | -1000 - -1000 hPa |
| Uitschakeldruk | -1 - -1 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220196
Fabrikantnummer: XMLPM00GC7BF