Schneider Electric pressure TR,-1,,,5bar 4-20ma G1/4 M12 - XMLPM05GD21F
Artikelnummer: 21220206 | Fabrikantnummer: XMLPM05GD21F | EAN: 3389119626156
Het productnummer van de fabrikant is XMLPM05GD21F. Het EAN nummer is 3389119626156. Het interne artikelnummer is 21220206.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Max. bedrijfsdruk | 5000 hPa |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 15 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -15 - 125 °C |
| Bezwijkdruk | 24 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 500000 Pa |
| Diepte | 32.3 mm |
| Begininstelling | -1000 - 5000 hPa |
| Eindinstelling | -1000 - 5000 hPa |
| Uitschakeldruk | -1 - 5 bar |
| Inschakeldruk | -1 - 5 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21220206
Fabrikantnummer: XMLPM05GD21F