Schneider Electric DRUKSCHA XMPA06C2242 - XMPA06C2242
Artikelnummer: 21180343 | Fabrikantnummer: XMPA06C2242 | EAN: 3389110349016
Het productnummer van de fabrikant is XMPA06C2242. Het EAN nummer is 3389110349016. Het interne artikelnummer is 21180343.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 0 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Beginwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Eindwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Schakelvermogen AC-3 (240V) | 0 kA |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. testdruk | 0 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Uitvoering drukaansluiting | G 3/8" |
| Begininstelling | 1000 t/m 6000 hPa |
| Eindinstelling | 4.8 t/m 200 hPa |
| Geschikt als wacht | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 6000 hPa |
| Inschakeldruk | 1 t/m 6 bar |
| Uitschakeldruk | 0.2 t/m 4.8 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 4.2 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric