Schneider Electric DRUKSCHA XMPA12C2242 - XMPA12C2242
Artikelnummer: 21296845 | Fabrikantnummer: XMPA12C2242 | EAN: 3389110349030
Het productnummer van de fabrikant is XMPA12C2242. Het EAN nummer is 3389110349030. Het interne artikelnummer is 21296845.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 0 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Beginwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Eindwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Schakelvermogen AC-3 (240V) | 0 kA |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. testdruk | 0 bar |
| Begininstelling | 1300 t/m 12000 hPa |
| Eindinstelling | 10.3 t/m 300 hPa |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Max. bedrijfsdruk | 12000 hPa |
| Inschakeldruk | 1.3 t/m 12 bar |
| Uitschakeldruk | 0.3 t/m 10.3 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 8.4 bar |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Uitvoering drukaansluiting | G 3/8" |
| Geschikt als wacht | Nee |
| Mediumtemperatuur | 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric