Schneider Electric DRUKSCHA XMPC06B2131 - XMPC06B2131
Artikelnummer: 21177539 | Fabrikantnummer: XMPC06B2131 | EAN: 3389110601695
Het productnummer van de fabrikant is XMPC06B2131. Het EAN nummer is 3389110601695. Het interne artikelnummer is 21177539.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 0 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Beginwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Eindwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Schakelvermogen AC-3 (240V) | 0 kA |
| Max. testdruk | 0 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Ja |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Met handbediening | Ja |
| Begininstelling | 1000 t/m 6000 hPa |
| Eindinstelling | 4.8 t/m 200 hPa |
| Max. bedrijfsdruk | 6000 hPa |
| Inschakeldruk | 1 t/m 6 bar |
| Uitschakeldruk | 0.2 t/m 4.8 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 4.2 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric