Schneider Electric DRUKSCHA XMPC06C2374N - XMPC06C2374N
Artikelnummer: 21220412 | Fabrikantnummer: XMPC06C2374N | EAN: 3389118308015
Het productnummer van de fabrikant is XMPC06C2374N. Het EAN nummer is 3389118308015. Het interne artikelnummer is 21220412.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
pressure sensors XM
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 0 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Beginwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Eindwaarde meetbereik druk | 0 Pa |
| Schakelvermogen AC-3 (240V) | 0 kA |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 25000 hPa |
| Max. testdruk | 0 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Ja |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 230 t/m 400 Vac |
| Geschikt als wacht | Nee |
| Inschakeldruk | 1 t/m 6 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 0.8 bar |
| Begininstelling | 200 t/m 4800 hPa |
| Eindinstelling | 1000 t/m 6000 hPa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric