Schneider Electric DRUKSCHA XMPR12B2433 - XMPR12B2433
Artikelnummer: 21171632 | Fabrikantnummer: XMPR12B2433 | EAN: 3389110787528
Het productnummer van de fabrikant is XMPR12B2433. Het EAN nummer is 3389110787528. Het interne artikelnummer is 21171632.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Breedte | 57 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 0 A |
| Hoogte | 138 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. spanning Ue bij DC | 0 V |
| Diepte | 98 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Schakelvermogen AC-3 (240V) | 0 kA |
| Max. testdruk | 0 bar |
| Begininstelling | 1300 t/m 12000 hPa |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Ja |
| Inschakeldruk | 1.3 t/m 12 bar |
| Uitschakeldruk | 0.3 t/m 10.3 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 8.4 bar |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Met handbediening | Ja |
| Eindinstelling | 300 t/m 10300 hPa |
| Instelbaar stroombereik | 0 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 230 t/m 400 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 230 t/m 400 V |
| Draadmaat | Overig |
| Beginwaarde meetbereik druk | 130000 Pa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 1200000 Pa |
| Max. werkdruk | 12000 hPa |
| Mediumtemperatuur | 0 t/m 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric