Schneider Electric veiligh.standschak.2NC/1no 1 MTR - XCSM3710L1
Artikelnummer: 21178248 | Fabrikantnummer: XCSM3710L1 | EAN: 3389110244106
Het productnummer van de fabrikant is XCSM3710L1. Het EAN nummer is 3389110244106. Het interne artikelnummer is 21178248.
| Klasse |
Eindschakelaar met vergrendelingsfunctie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1.5 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Met vluchtontgrendeling | Nee |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 60 mm |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 50HZ | 240 - 240 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 60HZ | 240 - 240 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij DC | 250 - 250 V |
| Met hulpontgrendeling | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21178248
Fabrikantnummer: XCSM3710L1