Schneider Electric eindschakelaar - 9007AO2
Artikelnummer: 21167227 | Fabrikantnummer: 9007AO2 | EAN: 785901759126
Het productnummer van de fabrikant is 9007AO2. Het EAN nummer is 785901759126. Het interne artikelnummer is 21167227.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.1 A |
| Breedte sensor | 21 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.25 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Hoogte van de sensor | 63.5 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -29 - 85 °C |
| Lengte sensor | 26.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric