Schneider Electric electr therm rel 1,6-8a tesys D - LR9D08
Artikelnummer: 21183335 | Fabrikantnummer: LR9D08 | EAN: 3606485420943
Het productnummer van de fabrikant is LR9D08. Het EAN nummer is 3606485420943. Het interne artikelnummer is 21183335.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LR9
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Hoogte | 72.5 mm |
| Montagewijze | Directaanbouw/separate opstelling |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Diepte | 79.9 mm |
| Instelbaar stroombereik | 1.6 - 8 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric