Schneider Electric M171 opt.expansion 15 I/os - TM171EO15R
Artikelnummer: 21180457 | Fabrikantnummer: TM171EO15R | EAN: 3606480752681
Het productnummer van de fabrikant is TM171EO15R. Het EAN nummer is 3606480752681. Het interne artikelnummer is 21180457.
| Klasse |
PLC analoge/digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Modicon M171/M172/M173
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Aantal digitale uitgangen | 4 |
| Type digitale uitgang | Relais |
| Type uitgangsspanning | AC |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Aantal digitale ingangen | 6 |
| Analoog uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Analoge ingangen, resolutie | 13 Bit |
| Analoge ingang, weerstandsthermometer | Ja |
| Analoog ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Diepte | 61.6 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Kortsluitbeveiliging, digitale uitgangen beschikbaar | Nee |
| Analoge ingang, thermo-element | Nee |
| Analoge ingang, stroom | Ja |
| Ingangsstroom bij signaal 1 | 0.5 mA |
| Analoge ingang, spanning | Ja |
| Analoge uitgang, spanning | Ja |
| Analoge uitgang, stroom | Ja |
| Digitale in-/uitgangen, configureerbaar | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 12 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 12 - 24 V |
| Toegestane spanning aan ingang | 0 - 24 V |
| Analoge ingang, weerstand | Ja |
| Uitgangsstroom bij digitale uitgang | 2 A |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 1000 - 1000 ms |
| Uitgangsspanning bij digitale uitgang | 0 - 240 V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric