Schneider Electric STR.transformator LT6 100a/1a - LT6CT1001
Artikelnummer: 21161656 | Fabrikantnummer: LT6CT1001 | EAN: 3389110943269
Het productnummer van de fabrikant is LT6CT1001. Het EAN nummer is 3389110943269. Het interne artikelnummer is 21161656.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LT6
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric