Schneider Electric stroombewaking overstroom - RM22JA21MR
Artikelnummer: 21142653 | Fabrikantnummer: RM22JA21MR | EAN: 3606480792281
Het productnummer van de fabrikant is RM22JA21MR. Het EAN nummer is 3606480792281. Het interne artikelnummer is 21142653.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony Control Relays
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Stroommeetbereik | 0.004 - 1 A |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric CTRL M221-16io TR,source eth compact
Artikelnummer: 20456377
Fabrikantnummer: TM221CE16T
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric