Schneider Electric stroombewaking over of onderstroom - RM35JA32MT
Artikelnummer: 21143009 | Fabrikantnummer: RM35JA32MT | EAN: 3606480792311
Het productnummer van de fabrikant is RM35JA32MT. Het EAN nummer is 3606480792311. Het interne artikelnummer is 21143009.
Dit Harmony RM35-JA-relais maakt bewaking van stroomregeling in eenfasige netwerken mogelijk. Dit modulaire, multifunctionele eenfasige stroomregelrelais is ideaal voor het bewaken van elektrische waarden in industriële en gebouwregelpanelen. Het is van to
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony Control Relays
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Diepte | 73 mm |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Stroommeetbereik | 0.15 - 15 A |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0.3 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric CTRL M221-16io TR,source eth compact
Artikelnummer: 20456377
Fabrikantnummer: TM221CE16T
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21143009
Fabrikantnummer: RM35JA32MT