Schneider Electric TeSys Deca - frame 2 Tesys Deca motorschakelaar 0,25a thermisch-magnetische drukknop snap-I - GV2ME02A
Artikelnummer: 26570762 | Fabrikantnummer: GV2ME02A | EAN: 3606487541790
Het productnummer van de fabrikant is GV2ME02A. Het EAN nummer is 3606487541790. Het interne artikelnummer is 26570762.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Deca - frame 2
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. continustroom Iu | 0.25 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.06 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Hoogte | 101 mm |
| Diepte | 78.5 mm |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.037 kW |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.16 - 0.25 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2.4 - 2.4 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Verliesvermogen | W |
| Categorieën |
Thermische beveiliging
Componenten Groepenkasten |
Schneider Electric TeSys Deca - frame 2 Adapterblok Tussen gv2me snap-in en LC1D09-D38 snap-in
Artikelnummer: 26570752
Fabrikantnummer: GV2AFAM
Schneider Electric TeSys Deca - frame 2 Tesys GV front hulpcontactblok 1no + 1NC snap-in
Artikelnummer: 26570777
Fabrikantnummer: GVAE11A
Schneider Electric TeSys Deca - frame 2 Tesys GV front hulpcontactblok 2no snap-in
Artikelnummer: 26570778
Fabrikantnummer: GVAE20A
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26570762
Fabrikantnummer: GV2ME02A