Schneider Electric ther-magn 20-25a draaibed - GV2P22
Artikelnummer: 11001694 | Fabrikantnummer: GV2P22 | EAN: 3389110213539
Het productnummer van de fabrikant is GV2P22. Het EAN nummer is 3389110213539. Het interne artikelnummer is 11001694.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Deca - frame 2
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 25 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Hoogte | 89 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Breedte | 44.5 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Diepte | 97 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 20 - 25 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 327 - 327 A |
| Verliesvermogen | W |
| Categorieën |
Thermische beveiliging
Componenten Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric