Schneider Electric Thorsman work lamps Werklamp, thorsman, 55W, 6800 lumen, 4000K, schuko stopcontact, usb a+ - IMT47272
Artikelnummer: 23828751 | Fabrikantnummer: IMT47272 | EAN: 3606482183919
Het productnummer van de fabrikant is IMT47272. Het EAN nummer is 3606482183919. Het interne artikelnummer is 23828751.
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Thorsman work lamps
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met contactdoos | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met statiefhouder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 55 - 55 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Nom. spanning | 5 - 5 V |
| Met wieltjes | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Met statief | Nee |
| Lengte aansluitkabel | 4.2 m |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23828751
Fabrikantnummer: IMT47272