Schneider Electric ultrason sensor M30 SN=2M 4-20ma M12 - XXS30B2AM12
Artikelnummer: 23252127 | Fabrikantnummer: XXS30B2AM12 | EAN: 3389119644822
Het productnummer van de fabrikant is XXS30B2AM12. Het EAN nummer is 3389119644822. Het interne artikelnummer is 23252127.
| Klasse |
Ultrasone drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Spanningstype | DC |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Uitvoering analoge uitgang | 4 mA ... 20 mA |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Voedingsspanning | 12 - 24 V |
| Hoogte van de sensor | 30 mm |
| Synchronisatie mogelijk | Ja |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.1 % |
| Blinde zone | 155 mm |
| Meetbereik lengte | 2 - 2 mm |
| Lengte sensor | 75.75 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23252127
Fabrikantnummer: XXS30B2AM12