Schneider Electric uurteller diam 22 230vac 60HZ - XB5DSM6
Artikelnummer: 20508710 | Fabrikantnummer: XB5DSM6 | EAN: 3389119021739
Het productnummer van de fabrikant is XB5DSM6. Het EAN nummer is 3389119021739. Het interne artikelnummer is 20508710.
| Klasse |
Impulsteller paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XB5
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aantal digits | 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 60 Hz |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Met resetfunctie | Nee |
| Meetwerktuig | Overig |
| Model | Frontmontage |
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 240 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric