Schneider Electric VEERDRKKL DOUBLE LEV IV - NSYTRR24DPE
Artikelnummer: 21133477 | Fabrikantnummer: NSYTRR24DPE | EAN: 3606480532641
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRR24DPE. Het EAN nummer is 3606480532641. Het interne artikelnummer is 21133477.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Breedte | 5.2 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric