Schneider Electric linergy aardrijgklem 0,5-10MM groen/geel - NSYTRR102PE
Artikelnummer: 20469131 | Fabrikantnummer: NSYTRR102PE | EAN: 3606480532856
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRR102PE. Het EAN nummer is 3606480532856. Het interne artikelnummer is 20469131.
· Linergy TRR veerklemmenblokken: eenvoudige, snelle oplossing, zeer trillingbestendig en uitgebreid assortiment accessoires
· Linergy TRV schroefklemmenblokken: Klemmenblokoplossing, geschikt voor de meeste toepassingen; uitgebreide functionaliteit, groot aantal geschikte aansluitingen en componenten die al jaren wereldwijd in gebruik zijn
· Linergy TRP opklikbare klemmenblokken: Snelle, innovatieve aansluitingstechnologie. voor snelle installatie en schok- en trilbestendigheid
Accessoires voor Linergy TR-klemmenblokken
Er is een uniform assortiment accessoires beschikbaar voor alle voor alle verbindingstechnologieën. Accessoires voor overbrugging, labelling en testen zijn gestandaardiseerd en helpen bij het reduceren van de logistieke kosten.
Linergy TR is klemmenblok voor Linergy. Deze hoort bij het aardingsklemmenblok met een nominale doorsnede van 10 mm² met de linergy. Montage met klem en bovenaansluiting via enkele niveau 1x1 veerklemmen. Het kan een verbinding zonder gereedschap zijn en l
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Breedte | 10.2 mm |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 71.5 mm |
| Hoogte | 50.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 10 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20469131
Fabrikantnummer: NSYTRR102PE