Schneider Electric veil-lichts.cat 2 30MM hand 260MM - XUSL2E30H026N
Artikelnummer: 20790922 | Fabrikantnummer: XUSL2E30H026N | EAN: 3389119618502
Het productnummer van de fabrikant is XUSL2E30H026N. Het EAN nummer is 3389119618502. Het interne artikelnummer is 20790922.
| Klasse |
Lichtgordijn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 400 mA |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 1 |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Gereduceerde resolutie | Nee |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Detektievermogen voor testlichamen | 30 mm |
| Resolutie van het lichtgordijn | 30 mm |
| Met straalcodering | Nee |
| Verbergen mogelijk | Nee |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 2 |
| Override mogelijk | Nee |
| Lengte sensor | 31 mm |
| Breedte sensor | 29.4 mm |
| Veiligheidsveldhoogte | 260 mm |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 12 m |
| Reactietijd | 6 ms |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 24 - 24 V |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP/PNP |
| Hoogte van de sensor | 313 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric preventa actorkabel 8P M12 15M
Artikelnummer: 20790917
Fabrikantnummer: XZCP53P11L15
Schneider Electric osisense actorkabel 5P M12 5M
Artikelnummer: 12033880
Fabrikantnummer: XZCP1264L5
Schneider Electric preventa actorkabel 8P M12 5M
Artikelnummer: 10795243
Fabrikantnummer: XZCP29P11L5
Schneider Electric preventa actorkabel 8P M12 15M
Artikelnummer: 20441560
Fabrikantnummer: XZCP29P11L15
Schneider Electric preventa actorkabel 5P M12 2M
Artikelnummer: 20441567
Fabrikantnummer: XZCP1164L2
Schneider Electric preventa actorkabel 5P M12 10M
Artikelnummer: 20441568
Fabrikantnummer: XZCP1264L10
Schneider Electric preventa actorkabel 8P M12 25M
Artikelnummer: 20441572
Fabrikantnummer: XZCP29P11L25
Schneider Electric preventa actorkabel 5P M12 15M
Artikelnummer: 20441574
Fabrikantnummer: XZCP1264L15
Schneider Electric preventa actorkabel 5P M12 25M
Artikelnummer: 20441588
Fabrikantnummer: XZCP1164L25
Schneider Electric preventa actorkabel 8P M12 10M
Artikelnummer: 20441593
Fabrikantnummer: XZCP53P11L10
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20790922
Fabrikantnummer: XUSL2E30H026N