Schneider Electric veiligheidsschakelaar - XCSTE5341
Artikelnummer: 20430872 | Fabrikantnummer: XCSTE5341 | EAN: 3389110825237
Het productnummer van de fabrikant is XCSTE5341. Het EAN nummer is 3389110825237. Het interne artikelnummer is 20430872.
| Klasse |
Eindschakelaar met vergrendelingsfunctie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 33 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 3 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Met status-indicatie | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1.5 A |
| Breedte sensor | 110 mm |
| Met vluchtontgrendeling | Nee |
| Sluitkracht | 500 N |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Hoogte van de sensor | 94 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 60HZ | 230 - 230 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij AC 50HZ | 230 - 230 V |
| Nom. spoelspanning Us magneetaandrijving bij DC | 230 - 230 V |
| Type vergrendelsluiting | Ruststroomprincipe |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Met hulpontgrendeling | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric veiligheidsschakelaar
Artikelnummer: 20430795
Fabrikantnummer: XCSTE5342
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric