Schneider Electric VERB RIJGKL DOORVERB 2PT - NSYTRV22RD
Artikelnummer: 21133663 | Fabrikantnummer: NSYTRV22RD | EAN: 3606480531828
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRV22RD. Het EAN nummer is 3606480531828. Het interne artikelnummer is 21133663.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Rood |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Hoogte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Breedte | 5.2 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric