Schneider Electric VERB.RIJGKLEM DRVERB. 2 PT - NSYTRV702
Artikelnummer: 20789573 | Fabrikantnummer: NSYTRV702 | EAN: 3606480532238
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRV702. Het EAN nummer is 3606480532238. Het interne artikelnummer is 20789573.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 87.5 mm |
| Diepte | 70.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 192 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 25 - 70 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 25 - 70 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Breedte | 20.3 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 16 - 95 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 25 - 70 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric