Schneider Electric SCHEIDING KLEM NSYTRV42SC - NSYTRV42SC
Artikelnummer: 20789844 | Fabrikantnummer: NSYTRV42SC | EAN: 3606480532276
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRV42SC. Het EAN nummer is 3606480532276. Het interne artikelnummer is 20789844.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 1 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 57.8 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Uitvoering dwarsscheiding | Zwenkbaar |
| Hoogte | 49.1 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric