Schneider Electric VERB RIJGKL 15MM DIN RAIL - NSYTRV42MBL
Artikelnummer: 21133392 | Fabrikantnummer: NSYTRV42MBL | EAN: 3606480532481
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRV42MBL. Het EAN nummer is 3606480532481. Het interne artikelnummer is 21133392.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Hoogte | 34 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 15 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric