Schneider Electric RAILK10MM GN/GL NSYTRV102PE - NSYTRV102PE
Artikelnummer: 20468751 | Fabrikantnummer: NSYTRV102PE | EAN: 3606480532115
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRV102PE. Het EAN nummer is 3606480532115. Het interne artikelnummer is 20468751.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Breedte | 10.2 mm |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 16 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Diepte | 47.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric