Schneider Electric Vigilohm Insulation Monitoring Devi Vigilohm - PHT1000 - spanningsadapter - 1000V - 50248
Artikelnummer: 24081875 | Fabrikantnummer: 50248 | EAN: 3303430502487
Het productnummer van de fabrikant is 50248. Het EAN nummer is 3303430502487. Het interne artikelnummer is 24081875.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Vigilohm Insulation Monitoring Devi
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Hoogte | 80 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 220 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Primaire spanning 1 | 1700 - 1700 V |
| Secundaire spanning 1 | 480 - 830 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24081875
Fabrikantnummer: 50248