Schneider Electric VigiPacT Gesloten Torus B type, vigipact, TB120, binnendiameter 120MM, nominale - LV481013
Artikelnummer: 24706557 | Fabrikantnummer: LV481013 | EAN: 3606489913038
Het productnummer van de fabrikant is LV481013. Het EAN nummer is 3606489913038. Het interne artikelnummer is 24706557.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
VigiPacT
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 120 mm |
| Aantal primaire ingangen | 4 |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Somstroomomvormer |
| Secundaire nom. stroom | 0.417 A |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24706557
Fabrikantnummer: LV481013