Schneider Electric PanelSeT for demanding environments Schakelkast Leeg - 2000x600x800mm - ip55 - slagvastheid - ik10 - ral70 - NSYSF5G20680
Artikelnummer: 22361830 | Fabrikantnummer: NSYSF5G20680 | EAN: 3606480530746
Het productnummer van de fabrikant is NSYSF5G20680. Het EAN nummer is 3606480530746. Het interne artikelnummer is 22361830.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT for demanding environments
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Breedte | 600 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22361830
Fabrikantnummer: NSYSF5G20680