Schneider Electric osisense actorkabel 3P 10M - XZCPA1865L10
Artikelnummer: 20787738 | Fabrikantnummer: XZCPA1865L10 | EAN: 3389119021623
Het productnummer van de fabrikant is XZCPA1865L10. Het EAN nummer is 3389119021623. Het interne artikelnummer is 20787738.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 85 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric