Schneider Electric vorksensor 150x150 12V 24V no PNP - XUVA1515PANM8
Artikelnummer: 20476548 | Fabrikantnummer: XUVA1515PANM8 | EAN: 3389119052382
Het productnummer van de fabrikant is XUVA1515PANM8. Het EAN nummer is 3389119052382. Het interne artikelnummer is 20476548.
| Klasse |
Vorklichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 4000 Hz |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Materiaal optische vlakken | Glas |
| Nom. schakelafstand | 180 mm |
| Max. schakelafstand | 180 mm |
| Reactietijd | 0.1 ms |
| Vorkdiepte | 150 mm |
| Breedte sensor | 150 mm |
| Vorkwijdte | 180 mm |
| Min. objectgrootte | 10 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 12 - 24 V |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 60 °C |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20476548
Fabrikantnummer: XUVA1515PANM8