Schneider Electric TAC Vierwegplugafsluiter | VZ419C-15BP03 - VZ419C-15BP03
Artikelnummer: 21180132 | Fabrikantnummer: VZ419C-15BP03 | EAN: 3606481518354
Omschrijving
Schneider Electric Electric T vierwegplugafsluiter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie Zone Valves and Actuators
Toon alle producten in deze serie
Explosieveilig Nee
Met eindcontacten Nee
Hulpcontacten Nee
Handbediening Ja
Stuursignaal Driepunts
Instelbare standterugmelding Nee
Instelbaar werkgebied Nee
Standterugmelding Geen
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen 15 mm
Aansluitingen Knelring
Druktrap klasse flens PN 16
Lengte aansluiting 2 0 mm
Lengte aansluiting 1 0 mm
Druktrap klasse PN 16
Met koppeling aansluiting 1 Nee
Met koppeling aansluiting 2 Nee
Nom. diameter 1/2" (15)
Nulspanningsterugloop Geen
Grondkarakteristiek Lineair
Lekverlies van de kvs-waarde 0.005 %
Omgevingstemperatuur 5 - 95 °C
Werkende lengte aansluiting 1 0 mm
Werkende lengte aansluiting 2 0 mm
Max. drukverschil in geopende stand 16 bar