Schneider Electric Univers. koppeling 22 aisi316 - 725760
Artikelnummer: 23458385 | Fabrikantnummer: 725760 | EAN: 7321677257607
Het productnummer van de fabrikant is 725760. Het EAN nummer is 7321677257607. Het interne artikelnummer is 23458385.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Ja |
| Kleur | Geen |
| Lengte | 150 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Kwaliteitsklasse | Roest- en zuurbestendig staal |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Uitvoering | Langs- en hoekverbinder |
| Scharnierende verbinder verticaal | Ja |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 150 - 1000 mm |
| Geschikt voor draadgootdraad | 55 - 55 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric