Schneider Electric Wandconsole 50i - 500MM SV - CSU795322
Artikelnummer: 23405794 | Fabrikantnummer: CSU795322 | EAN: 3606480911354
Het productnummer van de fabrikant is CSU795322. Het EAN nummer is 3606480911354. Het interne artikelnummer is 23405794.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 580 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Uitvoering | Wand- en profielconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 500 - 500 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric