Schneider Electric Wandconsole 50i - 600MM SV - CSU795323
Artikelnummer: 23405806 | Fabrikantnummer: CSU795323 | EAN: 3606480911361
Het productnummer van de fabrikant is CSU795323. Het EAN nummer is 3606480911361. Het interne artikelnummer is 23405806.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 680 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Uitvoering | Wand- en profielconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 600 - 600 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric