Schneider Electric SpaceLogic™ Pressure Sensors SPP110 - pressure switch sensor - 0...1600 kpa - 004702100
Artikelnummer: 23338460 | Fabrikantnummer: 004702100 | EAN: 7332552011382
Het productnummer van de fabrikant is 004702100. Het EAN nummer is 7332552011382. Het interne artikelnummer is 23338460.
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Pressure Sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kabellengte | 2 m |
| Diepte | 18 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Afleesbaar | Nee |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Uitgangssignaal | 0-10 V |
| Geschikt voor water | Ja |
| Geschikt voor olie | Ja |
| Geschikt voor stoom | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Aansluiting | Overig |
| Geschikt voor ammoniak | Nee |
| Geschikt voor glycol | Ja |
| Meetelement | Membraan |
| Draadmaat | 1/2" |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Voedingsspanning | 25 V |
| Meetbereik | 0 - 1600 Pa |
| Max. overdruk | 3.2 kPa |
| Mediumtemperatuur (continu) | - °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23338460
Fabrikantnummer: 004702100