Schneider Electric MEETOMVMR 006920241 - 006920241
Artikelnummer: 23338494 | Fabrikantnummer: 006920241 | EAN: 7332552011573
Het productnummer van de fabrikant is 006920241. Het EAN nummer is 7332552011573. Het interne artikelnummer is 23338494.
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Temperature Sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Trendweergave | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 1 |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Nee |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Insteeklengte | 100 mm |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Opnemerelement binnen behuizing | Ja |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Met ompoolbeveiliging | Nee |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | -10 - 150 °C |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type voeding | Voedingskabel |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Ja |
| Opnemerelement buiten behuizing | Ja |
| Diameter opnemerelement | 6 mm |
| Hoogte behuizing | 45 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Toepassingsgebied | Dompelbuis/kanaal |
| Breedte behuizing | 85 mm |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Diepte behuizing | 65 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 15 - 36 V |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric