Schneider Electric Zone Valves and Actuators Act 2pos SR no 230V gco cord - AG23U230
Artikelnummer: 26705030 | Fabrikantnummer: AG23U230 | EAN: 711426603156
Omschrijving
ACT 2POS SR NO 230V GCO CORD
Aanvullende informatie De AG (General Close Off)-actuatoren zijn veerterugkeer, twee-posities actuators voor koppeling aan de VT-serie kleppen. Voeding: 230 V ac. AAN-UIT/2P-BESTURINGSSIGNAAL. En IP beschermingsgraad is IP53. De actuator levert een bedrijfstemperatuurbereik van
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Aandrijfmotor voor deurbesturingssysteem
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie Zone Valves and Actuators
Toon alle producten in deze serie
Lengte 100 mm
Beschermingsgraad (IP) Overig
Hoogte 81 mm
Voedingsspanning bij DC 30 - 30 V
Nom. bedrijfsstroom 0.1 A
Categorieën Toegangscontrole
Coax en data
Schneider Electric
Schneider Electric
» Meer informatie over Schneider Electric
Huidige product
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Act 2pos SR no 230V gco cord