Schneider Electric Zone Valves and Actuators Vz319e, PN16 DN20 KVS 4 - VZ319E-20BP08
Artikelnummer: 24085980 | Fabrikantnummer: VZ319E-20BP08 | EAN: 3606489661229
Het productnummer van de fabrikant is VZ319E-20BP08. Het EAN nummer is 3606489661229. Het interne artikelnummer is 24085980.
| Klasse |
Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Zone Valves and Actuators
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 400 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 290 mm |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 20 mm |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Standterugmelding | Geen |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Met koppeling aansluiting 1 | Nee |
| Met koppeling aansluiting 2 | Nee |
| Nom. diameter | 3/4" (20) |
| Nulspanningsterugloop | Geen |
| Grondkarakteristiek | Lineair |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.005 % |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 95 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Max. drukverschil in geopende stand | 16 bar |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aansluitingen | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Messing ontzinkingsarm |
| Kvs-waarde | 4 |
| Mediumtemperatuur (continu) | - °C |
| Voedingsspanning | - V |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Mz20a55 Servm.24V selct. 0 10V
Artikelnummer: 23338698
Fabrikantnummer: 8455051000
Schneider Electric Zone Valves and Actuators MZ20B2455 Servo motor 24V 3P
Artikelnummer: 23338702
Fabrikantnummer: 8455001000
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Mz20ar55 Servo motor 24V 0 10V
Artikelnummer: 23338713
Fabrikantnummer: 8455052000
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Acc, adapt. flat-conex VZ-DN20
Artikelnummer: 24081964
Fabrikantnummer: 9112081000
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Acc, 22MM knelkoppeling (10ST)
Artikelnummer: 24081967
Fabrikantnummer: 9112083000
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24085980
Fabrikantnummer: VZ319E-20BP08